Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    80.000
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    TV/Youtube
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    Kb. 2-3m és 80cm-esre
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Inkább világos és vegyesen
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Smart/Wifi/Youtube
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    Mindegy
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Mindegy
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Mindegy/Nem értek hozzá
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    A lényeg, hogy smart TV legyen és lehessen rajta youtube-ot nézni könnyedén. Wifi csatlakozás előny de nem feltétel mivel pont a háta mögött van a router.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Csak új.

    Sziasztok!

    Gondoltam mindenképpen kitöltöm a kérdőívet így pontosabb a kép. :) De igazából arról van szó, hogy a 88 éves nagymamámnak a "régi" 80-as TV-jét szeretnénk lecserélni egy újabbra. Jelenleg egy 15 éves HD Ready, Sony TV-je van amihez még kellett egy set top box hogy tudja venni normálisan az adást. Mivel ugye a rendszer két távirányítós, sokszor elnyomkodja (volt leragasztgatva is neki) a TV-t és nehéz visszahozni az "életbe" :D Ilyenkor ha nem vagyunk ott épp mellette akkor aznap nem TVzik :D Csak ha meló után beugrok és helyrerakom neki. Valamint a rendes TV adást már unja, viszont amikor leültetem a laptopom elé youtube-on vicces állatokat nézegetni, azzal elvan órákat :D
    Gondoltam vennék neki egy olyan TV-t:
    - aminek már lehetőleg Full HD a felbontása
    - benne van a kábelvevő ba*zás is és nem kell külön set top box vagy mi a bánat (1 távirányító)
    - smart TV így ha jól tudom el lehet érni távolról telefonnal így ki tudom segíteni ha bajban van (bár ebben nem vagyok biztos, nincs TVm már vagy 15 éve, ebben kérnék egy megerősítést)
    - Youtube-ot könnyen el lehet érni és nézni

    Mivel nekem mint mondottam nincs TVm ezért ide jöttem segítségért. :K
    Köszönök minden segítséget előre is! :R

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Highground

    aktív tag

    válasz rainman72 #57019 üzenetére

    Köszönöm szépen! :R Ezeket már lehet távolról mobillal irányítáni interneten keresztül? (Mint mondjuk az IP kamerákat)

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Highground

    aktív tag

    válasz rainman72 #57025 üzenetére

    Igen arra gondoltam, de akkor az nem jött be :) Köszönöm!

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Highground

    aktív tag

    válasz gulyasa #57035 üzenetére

    DIGI van és szerintem ha jól emlékszem csak a képminőség miatt kellett anno ez a set top box. Mert anélkül nagyon shit lett volna a kép :) Van egy ilyen kis fehér DIGI-s LUSTER FTTH receiver amin bejön a cucc optikán. Onnan megy szét a koax meg a net. Úgyhogy gondolom elhagyható lenne a plusz set top box és ezáltal a plusz távirányító.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Highground

    aktív tag

    Üdv a topiklakóknak!

    Nagymamámnak szeretnék egy TV-t vásárolni :) Jelenleg egy 14 éves Sony 80 centis van neki, de beszart a set-top box így vagy abból veszek újat, vagy egy új TV. Inkább az utóbbi mellett döntöttem.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    Max. 80k
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    TV
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    1,5m kb. 32" körül
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Is-is
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Youtube (vicces állatos videókat szereti laptopon)
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    WiFi
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    90 centis szekrényre megy :) Ennyi lehet a max. talpszélesség
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    -
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Lehetőleg valamelyest smart és full hd, de tudom hogy sokat kérek ennyiért :)
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Új

    Köszönöm a segítséget!

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák