Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz junior19 #25862 üzenetére

    Köszi! EIZO S2433W monitorom van. Ebben van EyeCare mód, (sajnos az újabb monitorokban már nincs), amivel az alapbeállítás 0% alá is mehetek. Itt kontrasztot nem lehet állítani, csak világosságot, ezt a Panasonicnál, Fényerőnek fordították. Automatikusan szabályozza a környezet megvilágításhoz, nekem tökéletes. G10-en is jól működött a szabályozás, ezen nem volt True Cinema. Most néztem meg a G20-at, amin van, hogy azon sincs nagy különbség a Környezet érzékelő ki-be kapcsolásnál. Lehet tényleg az a megoldás, amit ajánlanak, hogy nappal Cinema, este meg True Cinema kell. Ezzel állítottam be a kontrasztot, 99-100% kellett mindenhol. Lehet ez a túl magas kontraszt bántja a szemem világos jeleneteknél.
    Egyébként kezdem megszokni a TV-t, gyenge hang sem zavar már, meg erősítőre is tudom kötni. Színtorzulás oldalról nincs, csak felülről, ilyen kékes árnyalatot kap, de ez valószínűleg az IPS sajátja. Mondjuk a G20 sehonnan sem torzul, és sokkal élesebb a képe, persze ez valószínűleg a 32" méret miatt van.

    Ezt a filmet néztem, egészen jó volt, persze nem tűéles, de nem zavaró, olyan "mozis" volt. Képeket is nagyon jó nézni ekkora méretben, olyan részleteket látok, ami idáig észre sem vettem. Lehet mégsem küldöm vissza, hasonló árban, 49WE660B, kicsit drágábban 50WF660, 49WE755B lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák