Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila xy

    tag

    válasz #94529552 #965 üzenetére

    Köszi szépen nagyon rendes vagy.Még kérdeznék ha nem gond.Nem nagyon akarnék értetlenkedni de pl mi a különbség aközött hogy smart tv meg van amelyik wifis?Gondolom a wifis verzióban van böngésző s lehet rajta netezni.És akkor online full hd s filmeket lehet rajta nézni letöltés nélkül?Ha van olyan oldal?Ez lenne a legjobb verzió,mert akkor ugye nem kell letölteni a filmet külső hdd re.De gondolom olyan is létezik hogy beépített merevlemezre lehet tölteni a filmet netről ha van a tv n wifi.
    Sajnos analóg adás van inviteles.Csomagot kell akkor váltanom mert a házon nincs tányér műholdvevő.
    Egyébként Én ezt néztem,az ultra hd felbontás miatt,kategóriájában a legolcsóbb s ennyit még rászánnék.

    http://www.edigital.hu/led-televizio/philips-40pus6809-3d-uhd-smart-led-televizio-2db-3d-szemuveggel-p418719.html

    Meglesnéd hogy szerinted érdemes e,plusz ha valakinek van ilyen leírná hogy megéri e.Csak attól félek hogy felesleges ilyen nagy felbontásút venni ha a digitális adást úgysem hozza annyiban.És ha megkérlek szépen megnéznéd még nekem az ediginél 120 körül melyiket ajánlanád ami full hd s és lehet így letöltés nélkül online filmet nezni rajta.Mert úgy döntöttem hogy onnan fogok venni,csak nem akarom elkapkodni.

Új hozzászólás Aktív témák