Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz golan7 #74480 üzenetére

    Köztük nekem biztosan. Ebben az árkategóriában sajnos nem találsz egyéb VA miniLED-et ha ragaszkodsz ehhez a minőséghez. A kezdeti bosszankodás után be kellett lássam, hogy simán megugrotta a mostani amúgy sem rossz 2019-es ,VA, FALD, 120Hz, ~7000-es kontrasztú, gyakorlatilag blooming mentes Q70R-em. Egyszerűen még szebb a képe, még jobb a HDR, a kontraszt még látványosabb és a mozgásmegjelenítés is jobb, szóval Én nagyon sajnálom, hogy nem bírtam rendesen működésre bírni, de sajnos ment vissza a forgalmazónak. Ahogy olvasom a TCL topikot másnak is vannak gondjai, főleg CEC, de ez legalább még plusz távkapcsal orvosolható. Nem értem miért ilyen silány e tekintetben.
    Ha nem tévedek ez (VA miniLED 55"-ban) samuból kb 400e Ft (55QN90), vagyis ennyiért már szóba jöhetne az OLED is, persze ez esetben figyelembe kell venni a felhasználási szokásokat, helyiséget. Nekem pl fontos a magas fényerő és ha már van rá lehetőség, akkor a jó tükröződésmentesség is fontos a helyiségem miatt, ami valójában egy nappali, ennek felhasználási szokásaival, nagy fényforrással (TV-vel szemben pl ablak)

Új hozzászólás Aktív témák