Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    Nem fogok én se olyan emberrel vitatkozni, aki nem tudja mit jelent a képminőség, és az agyon vakított LEDEKET természetes színnek nevezi.
    Leáll olyannal vitatkozni aki több éve itt van, és meg akarja magyarázni neki, hogy mi a jó, nem tud vereséget szenvedni.
    Négy éve keresgéltem a tévéket, láttam LG LW LM LA sorozatokat, halottam jókat ,rosszakat róluk, és még az LB-ről is, inkább veszek használtan egy ugyan annyiba kerülő tv-t, mintsem felhős, nézhetetlen legyen, és vissza keljen cipelnem. Ezért is esett ki nálam az LG, Samuról is halottam rosszakat, jókat, de inkább vettem volna VA paneles Samut, mint hogy szürke legyen a fekete, és rosszabb a kontrasztja.
    Ha ugyan azokat a rosszakat hallom az adott márkáról minden évben, és itt a képminőségről beszélek, akkor az nálam ki esik.
    Miért van az, hogy a másik fórumokon senki se ajánlja az LG-t, főleg azok akik több éve itt vannak, és segítenek másoknak, esetleg tesztelték is őket.
    Én inkább rájuk támaszkodok.
    Nincs LED tévém valóban, de van Lg IPS monitorom, ami ugyan olyan rossz mint ha tévé lenne, sajnos ennyi volt a keret, és nem is akartam monitorért többet ki adni, és sírok mikor ránézek.
    Nem véletlen nem ajánlják a tapasztalt emberek az LG-t.

Új hozzászólás Aktív témák