Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !
    A lentebb említett TV-kről mi a véleményetek az alábbi felhasználási körre ?
    - Asztali PC-re lenne kötve, játszanék is vele szóval ezért kellene a 60Hz-es refresh rate.
    - Munkára is használnám (app fejlesztés, szövegek olvasása - IGEN ekkora kijelzőn :D)
    - Filmeket, sportot - első körben bringa verseny - néznék róla.
    - A filmek fizikailag a gépen mennének, mivel rá lesz kötve.
    - Alapvetően az, hogy mennyire fényes a szoba nem releváns, mert bármikor vaksötétet tudok csinálni :D

    LG 65NANO793NE nanocell miatt szimpi + a magic remote, a termék oldalán található information sheetben az van írva, hogy 60Hz-es a refresh rate, szóval ez tetszik a legjobban :D (Bár azért az fura, hogy csak itt találtam meg ezt az infót az eladói oldalakon nem ...) A LG 65UP7700 ami szóba jöhetne bár ez sajna nem nanocell de talán (?) el tudom engedni. Egyébként itt azt írják, hogy 50/60 hz. Ez pontosan mit is jelent ? Most akkor 50 vagy 60 ? :D (Ezt már több helyen is láttam sajna) Illetve ami talán ennek a modellnek a 2021-es változata - LG 65UP77003LB (60hz fixen)
    Vagy pedig ez jöhetne még szóba Samsung UE65AU8002 ez pedig azért tetszik, mert crystal uhd és elég jó áron lenne most :D

    Akkor is érdekelne a véleményetek, ha még nem használtátok nem láttátok az adott terméket hogy az írások alapján mit gondoltok :D Különösen a két vastagon szedett érdekel a legjobban.

    Előre is köszi ! :)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák