Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi03

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mily meglepő én is Tv vásárlás előtt állok :)).
    Szükség lenne egy kis segítségre a választást illetően. Átlag user vagyok, de mind részletezem is.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    Max. 130.000Ft,de inkább a 100.000.-hez közelebb.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Elsősorban filmeket néznék rajta, amiket letö...khm,megvettem :D. Néha elő Tv adás, játék egyáltalán nem.
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    Egy 4X4 m-es szobában lesz, szóval olyan 2-3 méterről nézném, 43" és 50" között gondolkozom, de szívesen meghallgatom a tanácsaitokat.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Többnyire este, de néha azért biztosan nappal is fogjuk nézni, egy elég világos szobában.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből, legtöbbször ketten fogjuk nézni, néha többen, akár hatan is.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Nem igazán van ilyen, YouTube azért legyen, de mondjuk ez sem létszükséglet.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    Egyszerű kábeles Tv, Illés usb persze, hdmi.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Mindegy.
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Hát elsőre Xiaomi-kat néztem, de egynéhány hozzászólást olvasva egyre inkább kezdem elengedni, lehet, hogy csak amiatt tetszettek, mert a telefonom is ez a márka.
    Most a Hisense-k felé hajlok, jókat olvastam róluk.
    Samsungok szerintem kicsit túl vannak árazva, Lg meg egy időben elég gagyi cuccokat gyártott, azóta bennem van, hogy kerülendő. Azóta persze, lehet, hogy teljesen jó minőségűek, szóval meg lehet győzni róls, ha szerintetek rendben van.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Nincs ilyen.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Új legyen.

    Köszönöm előre is a segítségeteket!
    Szép napot mindenkinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák