Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Land #47227 üzenetére

    Nem jobb, vagy nem feltétlenül jobb. Általánosan igaz, hogy minden tartalom az annak megfelelő, natív felbontású megjelenítőn mutat a legjobban.

    A modern tévékben tud egészen remek felskálázó algoritmus működni, de kizárólag SD és HD adásokhoz egy jó minőségű Full HD tévé jobb megoldás.

    Mivel ezek szinte kikoptak a piacról, ez szvsz egy kifejezetten jó ajánlat:
    SONY KDL40WE660BAEP - 79.999 Forint (AV-LAND, Bemutató darab)

    Hivatalos SONY Magyarország partnerről van szó, így szerintem még a +3 év kiterjesztett jótállást (nem garancia biztosítás!) is meg tudod náluk vásárolni. A képátló miatt szerintem nem is sok pénzért. De hívd fel őket, segítenek! :K

    Ami a tévét illeti... az utolsó, korrekt, Full HD VA paneles, alsó-középkategóriás megoldás a piacon. (És a SONY palettáján is.)

    Szép, kontrasztos kép, jó színek, és felhasználóbarát kezelés jellemzik. És jó hír, hogy nem Android operációs rendszer fut rajta. (Ezért ideális a tévékhez kevésbé hozzáértő felhasználók számára is.)

    Kifejezetten tetszett a képminősége, amikor leteszteltem. (Csak akkor - új korában - még jóval drágább volt.)

    A cimborám - ajánlásomra - is ilyet vett az édesanyjának ajándékba, aki azóta is nagy örömmel nézi.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák