Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz s.szesztai #23575 üzenetére

    Filmnézésre is jó az IPS csak a gyengébb készülékekben nem mindig olyan jól, a felsőkategóriában az IPS is jó. A VA panel meg olyan szinten tud fakulni 5-10 fok után, hogy már a TV szélén is fakóbbnak látod, mint középen ülve. Nem egyszerű kiválasztani a megfelelő készüléket. Egy a lényeg, ha nem ismered őket akkor csakis személyesen győződj meg arról, hogy megfelel-e vagy sem, azzal meg ne foglalkozz, hogy milyen panel van benne, de ismétlem, csak akkor ha megfelel, ha nem és következetesen gyengébbnek látsz bizonyos típusokat akkor bizony utána nézhetsz, hogy mi lehet az oka, nekem már számos TV-m volt különböző panellel, van amelyiket 1 hétig bírtam, Samsung D6510 és volt amelyikkel 2 évig is elvoltam, többnyire 2-3 évente cserélek.

    Hozzáteszem hogy nekem az általad említett 2 készülék gyengének bizonyult, egyiket sem választanám.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák