Új hozzászólás Aktív témák

  • kingoftailor

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ideje lenne lecseréljem a 102 centis samsung fullhd tv-m, mert 5 méterről nézve elég soványka.

    Kicsit elvesztem a tv-k között, annyi fajta van. Jó lenne megtalálni a legjobb ár érték arányút 60-65"-ban.

    Az 5 méter miatt valószínűleg jobb lenne a 65 col, viszont 60-asban az LG 60SJ810V képe elég meggyőző volt azzal a UHD tartalommal, amit ráküldtek (kértem, hogy kapcsoljanak rajta rendes tv adást, de nem tudtak, gondolom nem véletlenül).

    Az LG web os 3.5 eléggé szimpinek tűnik a tesztek alapján, de nem ragaszkodok hozzá.

    A hanggal is gondban vagyok. Van egy Genius SW 5.1 hangfal szettem, de annak nincs optikai hang bemenete, csak valami 9 pólusú mini din meg 6db rca. Azt szeretném, ha úgy működne a hang, hogy tudjam úgy is használni a tv-t, hogy a saját hangszórója szól meg úgy is, hogy rendes hangszórók szólnak.
    Szimpatizálok a soundbar-okkal, viszont a falba be van építve a vezetékelés az 5.1-nek, amit lehet, hogy vétek lenne kihasználatlanul hagyni (ha már a ház előző tulaja így építette meg).

    Olyan max fél millióig költenék rá, de nem baj az sem, ha olcsóbban kijön. Szeretném azért 5-10 évre venni a tévét.

    TV szerelő ajánlgat nekem a nevesebb márkáktól eltérőt vagy 100-al olcsóbban (mint pl Hyundai)

    Köszönöm mindenkinek a segítséget előre is

Új hozzászólás Aktív témák