Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Gulyopapa #17625 üzenetére

    jó, akkor tisztázzuk le, vágjuk le a nyesedékeket:

    mi volt az eredeti kérdés, mire vagyok kíváncsi?

    HA majd egyszer veszek egy tévét ami 32"-os lesz ezt fogadjuk el, és nem a csúcsra török vele csak szeretném nyilván a lehető legjobb kombinációt összeállítani, akkor (de ezt a részt most csak informatívan tettem ide, ezekre nem kell reakció, ne bonyolítsuk):

    melyiket érdemes bepipálni az extralistáról és miért?

    - fullHD
    - 100 Hz
    - smart
    - egyéb (csatlakozók, funkciók, stb.) éspedig

    +1 a hangrendszer mennyire ingadozó minőségű ebben a kategóriában? nincs szükségem extrára, csak arra hogy halljam a műsort legalább úgy mint egy régi crt-n, nem kell hifi és nem kell házbontás, de kiváncsi vagyok, hogy van-e olyan márka vagy termékvonal, ahol annyira trágya a hang bármi miatt (hurka, rossz az elhelyezése, stb.) ahol mindenképp kéne soundbar vagy egyéb.

    mi NEM volt a kérdés?

    egyelőre nem kértem konkrét ajánlatot, nem kezdtem el válogatni sem, funkciókat keresek amit majd bepipálhatok vagy kihagyhatok, és amikor majd látom, hogy ezekre mit dob ki a gép, akkor lehet konkrétumokról beszélgetni.

    érted: beszűrök a méretre meg az árra, van 30 tévé ami megfelel, ebből 18 samu vagy lg. ezt szűkítem, de akkor már szűkítsem úgy, hogy jó legyen.

Új hozzászólás Aktív témák