Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zwiebi

    tag

    válasz ubyegon2 #55697 üzenetére

    Vitatkozzunk meg legyszives. :(

    O konkret boltot es termeket linkelt errol kert velemenyt. Igen, az 545s akcios aron volt, de o ezt az arat kerdezte, direkt be is gepelte a hozzaszolasba, nem csak linkelte. Teljes aron az 545s sem lenne a legjobb vetel, annak ellenere, hogy ha mas boltot is figyelembe veszel, akkor mar 3500-al olcsobb NEM akcios aron (mindkettobol legolcsobb nem akcios ar). Az, hogy abban a konkret boltban mennyibe kerul nem akciosan nem relevans, ilyen alapon a gsmpalotanal 28000 a 250-es 860 Evo, szoval garantaltan tularazott. Ot azon az aron erdekeltek a termeket amennyiert o linkelte. Megirtam neki, hogy szerintem a Samsung tularazott, mert szerintem nem er meg annyit amennyivel tobbe kerul, peldaul a 4210 forintos felarat ami a ket ajanlata kozott volt.
    Ezen felul megkerdeztem, hogy mast lehet-e ajanlani (nem gepeltem be, de van akinek konkret marka kell, vagy megadott boltbol / ertekben kell vasarolnia), mert van az 545s-nel is jobb ajanlat. (az MX500 amit a legelso hozzaszolasomban linkeltem, nem kesobb).

    Csak hogy en is crop-oljak kepet:

    Nem azt kerdezte, hogy 545s vs 860 Evo altalanossagban, hanem ezt:

Új hozzászólás Aktív témák