Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz PiE137 #4631 üzenetére

    Az egyes hozzászólásban ajánlottakat ajánljuk ! SATA2-es deszkán is ugyanolyan gyorsnak fogod érezni a SATA3-as SSD-t, ezen ne aggódj. Ha nem ragaszkodsz az ipon-hoz, akkor sok boltban már 15K-ért elég jó áron kapható a Samsung 830 64 GB, ami igen közkedvelt darab.

    (#4634) aimettirlz: Van valami változás azóta?

    Nincsen érdemi. Nyugodtan megveheted bármelyiket a kettő közül amelyik csak szimpatikus. RAID-be kötve sem brutálisabb, nekem elhiheted, mert használtam, de letettem róla. Itt egy cikk is róla.

    (#4635) ottesz: Én maradnék a Vertex3-nál. Ár/érték/teljesítményben a legjobb a 3 közül, és kipróbált megbízható típus.

    Egy kicsit aggaszt hogy a vertex 4 50%-nál átvált lassú módban.

    Ez így nem teljesen igaz, mert fél óra alatt visszaállítja a TRIM és egyébként meg sem éreznéd a használat közben.
    Firmware-rel még lehet, hogy javítanak rajta. Nincs adat arról, hogy a Vertex3 átváltana, azt viszont biztosan tudjuk, hogy minden SSD belassul, ha tele van írva. Kell rajta hagyni 10% szabad helyet, hogy tudjon dolgozni a TRIM, és kész. Nem kell foglalkozni ilyen belassulásos dolgokkal, csak használni...

Új hozzászólás Aktív témák