Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xcds

    őstag

    válasz DeFranco #4187 üzenetére

    Azt hittem, a samsung is ilyen. Írtak róla ilyet is, olyat is. De akkor mégegy érv a samsung mellett. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Bodor

    veterán

    válasz DeFranco #4187 üzenetére

    Ez még mindig csak egy pozitív és egy negatív állítás, és nem tudjuk, hogy mi is az igazság.
    Ráadásul andrasko kollégánál nem látom okát, hogy miért ne azt írná, amit olvasott. Persze attól még, hogy olvasta, nem biztos, hogy az úgy is van. A másik hozzászólásban viszont védekezésként nem sok bizonyítékot láthattunk, az okokat viszont ismerjük, hogy miért is kell tökéletesnek feltüntetni a Samsungot...
    Arról nem beszélve, hogy bőven elég lett volna az első bekezdés.
    Nem értem miért kellett már megint a másik gyártó termékét a sárba döngölni. :(((
    Ráadásul úgy , hogy amit ír még nem is igaz, ahogy Fire/Soul/CD erre rá is mutatott. Na ebből van elegem. :((

    Hogy egy kicsit építő jellegű is legyek, azt gondolom, hogy ezzel a belassulós problémával nem kell foglalkozni, sem a Samsung esetében, sem az OCZ-nél. Ahogy a teszt is mutatja, az OCZ-nél csak a szekvenciális értékek romlanak egy időre ( fél óra alatt a TRIM kiigazítja ) , a 4K értékek maradtak, tehát több, mint valószínű, hogy a kedves felhasználó ebből a "lassulásból" nem fog érezni semmit sem a használat folyamán. Ezért ezt a témát, vagy kérdést részemről lezártnak tekintem.
    Az Agility 4 és Vertex 4 szerintem bátran ajánlható típus. Nem biztos, hogy ez a TLC-s új csoda SSD-kről is elmondható lesz, hogy egy kicsit én is szurkálódjak ... ;]
    Az biztos, hogy ameddig kaphatóak az MLC-s Samsungok, valószínű hogy jobb áron,mint a TLC-sek, addig én azokat fogom ajánlani.

Új hozzászólás Aktív témák