Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz ecaddict #9953 üzenetére

    megértettem én - szerintem az eddigi hozzászólásaim számának nem sok köze van hozzá, hogy igen, vagy nem -, sőt szakmaibban is leírhatnám, mert valamennyire azért értek hozzá, arról viszont nem tehetek, ha te nem úgy akartad érteni, ahogy én írtam! nem kapcsolódási sebességnek, és nem elméleti maximális sebességnek írtam azt a 120 megabit/sec sebességet, hanem valós átviteli sebességnek - annyival ment át ténylegesen az adat - ha nem is tartósan, húzós terhelés alatt - mert utóbbi esetben alább esett a sebesség! arra nem tudok mit mondani, hogy nem tudod, hogy Beri honnan vette a 130 megabit/sec gyakorlati valós sebességet, mert te a linkelt táblázatodban csak 120 megabit/sec szerepel... amit én linkeltem táblázatot, ott meg jóval alacsonyabb maximális jellemző sebességet írnak, máshol meg megint mást, szóval én arra mondom, hogy bizos, amit magam is látok/mérek!
    mindegy, kár ezt jobban feszegetni, más területeken is van elmélelti maximális sebesség, amit gyakran meg sem közelít a gyakorlati valós sebesség - ez van...

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák