Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    Adjon az Isten..

    Kérdésem volna.
    Rendelkezem egy 5800 XM telóval, benne wifi elérési lehetőség. Adott egy 8/1-es kábelnet (ez a napok folyamán módosul 25/5-re). Gondoltam veszek egy wifi routert, és mindenki boldoglesz. Ergó a gépem és a telóm is. Én főleg...

    A kérdésem ezzel kapcsolatban azlenne, hogy hogyan induljak, merre haladjak keresés ügyileg? Kaptam instrukciókat ("Legalább WEP, de inkább WPA/WPA2") de nemtudom ezek mit jelentenek, és nem mertem visszakérdezni, mivel nem az adott ttopicban kaptam a választ...:U
    Tehát szeretnék a a lakásban netezni wifivel, telón. Mert a kábeles megoldást hagyom az asztali gépemnek. Ergó a telefon végett szeretném a wifit.

    Nézegettem használt wifi routereket, de olyan adatokat adnak meg, amihez fingom sincs, sajnos. Nameg a másik, a titkosítás vagy mi. Nem szeretném ha a 16.kerület 1/4-ede tőlem netezne :U

    Minden segítséget szivesen fogadok :R
    üdv
    Zk

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák