Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz hokok #47146 üzenetére

    szia,

    a külső merevlemez méretére kaptál már választ, mert bár ma üzemeltem be itthonra egy rt-ac87u-t (nem hagyhattam ki a cm akciót, olcsó volt és még frankó kis asus hátizsákot is adtak hozzá), de arra gyakorlati tapasztalatot nem is írhattam volna, mert 1 TB itthon a legnagyobb tár, így én is a gyártói leírásra hagyatkozom - amit Intruder2k5 is linkelt -, a melegedésre viszont reagálnék, már amennyit ennyi idő elteltével lehet; ~7 órája megy a router a szekrény tetején, a szobában 25 - 26 °C a hőmérséklet, volt firmware frissítés, sok konfigurálás, újraindítgatások, azóta két notebook lóg rajta wifi hálón - már amik használva is vannak, mert amúgy készenlétben házimozi, médialejátszó...stb., de azok ma még nem forgalmaztak -, illetve néha a mobiltelefonom, amin böngészgetek, ha lusta vagyok felkelni és tenni néhány lépést a notikig, ilyen használattal és körülmények mellett langyosnak mondható, melegnek egyáltalán nem.
    a korábban használt rt-ac56u-hoz viszonyítva, abban sem gyenge hardver van, de jó a hűtése, ebben viszont több és erősebb hardver dolgozik, így arra tippeltem én is látatlanban, hogy melegebb lesz - néztem a neten hűtőbordás képeket róla -, ellenben így sem melegszik jobban, aminek örülök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák