Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskekko

    tag

    Sziasztok! Lehet hogy rossz helyre írok de nem találtam a témával a kapcsolatos topicot. A probléma a következő lenne:

    Vettem egy TP-Link TL-WR841ND routert rá kettő darab 8dbi-s antennát a gyáriak helyett, valamint az asztali gépembe egy TL-WN851ND pci adaptert. Adott egy 75 nm-es családi ház viszonylag vastag kőfalakkal és egy UPC Fiber Power 25 internetcsomag. Ma beállítottam a hálózatot, két laptop és egy asztali gép van az épületben az egyik laptop közvetlenül a routerel egy helységben a jelszint természetesen kíváló, a másik laptop a ház átlósan ellentétes sarkában van a szobámban a jelszint közepes de tökéletesen megvagyok vele elégedve stabil gyors netelérést biztosít. Na és itt jön az amire egyszerűen nem találok magyarázatot, a szobámban lévő asztali pc-n egyáltalán nincs net, a tp link drivere állandóan sír hogy tegyem be az adaptert pedig bent van, cserélgettem már a foglalatokat, drivert letöröltem/újrahúztam és a nagy büdös semmi van. Legyetek szívesek segíteni vagy ajánlani olyat aki tud rajtam segíteni akár privátban is mert így az asztali gépem net nélkül lényegében egy drága dvd lejátszó.

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    "Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

Új hozzászólás Aktív témák