Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Atom Anti #21535 üzenetére

    Az N65U-ról nem sokat tudok, tapasztalatom semmi vele, így erről inkább nem alkotok véleményt! Talán majd valaki más...

    Az USB3 témához annyit, hogy azért erre úgy gondolj, hogy hiába van USB3 interface rajta, a sebesség messze nem lesz annyi, amit a szabvány lehetővé tesz! Ez az USB2-es routerekre szintén igaz, itt többnyire a cpu a gyenge láncszem! Nekem RT-N16-om van, itt a samba másolási sebesség 6MB/sec, FTP 7-8MB/sec, NFS pedig 9-10MB/sec körül alakul! A legfontosabb megérteni azt, hogy ezek sosem fognak a leggagyibb szerverrel sem vetekedni ezen a téren, különben rohadt nagy csalódás lesz a vége! Amennyiben ezeket tudomásul veszi az ember, és hajlandó a kompromisszumokat megkötni, akkor cserébe kap egy rendkívül takarékos és csendes seed-szervert, és esetleg házi ftp / samba / web szervert, és még sok mást, amire használható egy ilyen! Stabilitás szempontjából én nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon-nagyon ritka az olyan, amikor spontán reboot-ol, amolyan totális lefagyásra pedig nem is emlékszem, hogy lett volna! Bár hozzáteszem, hogy én Tomato fw-t használok rajta, és általában mindig feltolom rá az újabb verziókat, így 30-40 napnál nem nagyon szokott lenni hosszabb uptime, de tudok olyat, akinek megy a routere már több, mint 200 napja egyfolytában!

    Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Új hozzászólás Aktív témák