Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    válasz Beri #12074 üzenetére

    Hál' istennek még nem választottam de minél többet olvasok úgy bizonytalanom el!
    Most jelenleg a lan része lenne fontosabb de később ha lesz valami wifi eszköz...?!?!!

    Gyakorlatilag úgy kell venni Routert hogy bemegyek az üzletbe és azt mondom!
    - Jó napot!
    - Mit akar?
    - Rottert!
    - Milyen legyen?
    - Sárga NI!

    Na amit kihámoztam vagy értelmeztem és szóba jöhet a következő!
    DE NEM BIZTOS HOGY HELYES A KÖVETKEZTETÉSEM!

    EnGenius ESR-9850 ennél írták a gyenge wifit de ezt úgye tisztáztuk szó volt még hogy nem nagyon frissítik a firmet és a NAS támogatás hiánya

    amit kíváncsiságból néztem még a Linksys WRT160NL
    "A Linksys by Cisco WRT160NL dizájnos külsővel, jól konfigurálható menüvel, és kedvező árral rendelkezik, a WLAN teljesítmény azonban csak átlagos, és a LAN is csak 100 Mbites. Nagyteljesítményű otthoni hálózat kiépítéséhez ezért nem javasoljuk, viszont internetmegosztásra kiválóan használható."

    Linksys WRT320N ennél jól muzsikál a lan rész viszont a wifire nem jókat írtak!

    TP-Link TL-WR1043ND 2 m.ársamnak is ilyen van sőt a 3. is ilyet akar nehogy már én is olyat vegyek! ;] ;] de itt a fórumban ez a legnépszerűbb szerintem nem véletlen! :C

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák