Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckay

    aktív tag

    válasz Tyrel #36967 üzenetére

    Tyrel:
    Windows 10-re keresek DLNA kompatibilis media playert. (...) Főleg Windows Store-os universal app-ra gondolnék, mert szükség lenne egy "elnagyolt", tapicskolással is könnyen kezelhető és nagyon egyszerű felületre. Azt hittem tele van ilyenekkel a padlás, de kb. semmit nem találok....

    És találtál valamit az elmúlt másfél évben?
    :DDD
    Én már hagyományos .exe programmal kiegyeznék, csak legyen már valami gördülékeny DLNA (UPnP) lejátszó, ami teszi a dolgát.

    Én is azt hittem, hogy két kattintás, mert még Androidon is megvoltam vele fél óra alatt. Ott kipróbáltam egy tucatot, maradt egy-kettő, többe között a BSPlayer. De az itt Windows-on nagyon gagyi.
    Nyilván kattintottam még:
    - MPC
    - VLC
    - WMP
    - Filmek+TV (beépített applikáció)
    De a legfontosabb menüpontnál, a DLNA kínálatnál, mindegyik elvérzett. Valamelyik előbb, valamelyik később.

    Most őszintén, miért van a legkézenfekvőbb helyen ilyesmi, hogy DVD lemez? Van még valakinek? Oké, legyen kompatibilitás, de nem a fő funkció ez már!
    Vagy pl. a Fájl kiválasztása? Most őszintén, aki egy darab médiafájlt akar lejátszani, az mikor csinálja úgy, hogy elindítja az .exe-t (programot), és ott kitallózza mondjuk az .avi-t? Na ne már!...
    2017-ben az a minimum, hogy középen ilyenek vannak nagy bumszlival, hogy DLNA vagy YOUTUBE STREAM. De legalább a DLNA...
    ;]

    Ott hagytam fel, és fordultam ide, hogy:
    - MediaMonkey
    Már majdnem jó, de csiga lassan szedi elő a DLNA-kat, és jónéhány kodek nem megy neki...

    Nos, van valakinek ötlete?

Új hozzászólás Aktív témák