Új hozzászólás Aktív témák

  • Styx88

    újonc

    Sziasztok!
    A jövőhónapban azaz márciusban egy komolyabb hardver cserén/cseréken gondolkodok.
    Az én konfigom a következő:
    Alaplap : asus m5a99x evo 2.0
    Gpu: msi r9 380 4gb Oc version
    processzor: amd fx8350
    proci hűtő : arctic cooling A30
    ram: kingston 1600 mhz (2x 4gb)
    ssd: samsung 850 evo 125 gb (rendszernek fenntartott)
    HDD: WD black 7200 1 Tb
    Táp: chieftec 650 w
    Személyes véleményem:
    Nekem hatalmas csalódás volt hogy két évvel ezelőtt egy amd plattformot építettem össze bízva az amd gond nélküli müködésében aztán puff egy kudarc... és itt kiemelném a processzort valami borzalmas serintem ahogy dolgozik, játék közben az fps ingadozás rendszeres és látványos a gta5 öt szeretném kiemelni hogy fix 60 ról egyszercsak leugrik 22 re az szerintem nem normális :W :W , a videókártyával meg lennék elégedve de sajnos igy nem müködik rendesen az egész gondolom cs:go hoz tökéletes már lenne is vásárló az alaplap proci +hűtőre remélem a cs-go hoz elég lesz (neki erre kellene).
    ---------------------------------------
    és most következzenek a kiszemelt alkatrészek : :DD :DD
    Alaplap: Asus z170 pro gaming
    Processzor: intel i5 7600K
    Ram: HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 KIT (2*4) (dualban jobb ugy tanácsolják)
    Proci hűtő: Noctua NH-U12S
    rászánt összeg 150.000+-10.000 Huf
    Kérdés:
    Annak ellenére , hogy az Intel 7. generációs Kaby Lake termékcsalád procija(7600K) (idén januárban startolt el) ujabb mint az általam említett alaplap ,annak ellenére flottul müködnie kellene a z170 el? jó a párosítás?
    Nem szeretnék még egyszer belenyulni valami rossz koncepcióba ezért szeretnék segítséget kérni tőletek!
    külömben a videókártya,a táp a meghajtók megmaradnak.
    Köszönöm szépen előre is minden kedves olyan gurunak akik veszik a fáradtságot és segítenek nekem nagyon fontos lenne :) :) :) :) :) :)

Új hozzászólás Aktív témák