Új hozzászólás Aktív témák

  • Rypejakten

    addikt

    válasz SRII #47818 üzenetére

    vegyük szépen sorba.

    nem cseszték ezt el, az user akar többet!!
    áhá, a Sandy Bridge idején az Intel mint karitatív szervezet működött, a forrasztott kupakokkal? megtehetnék ezt is, a Haswellnál is, csak szimplán nem érdekük, hasonlóan a magyarátlagkereseti árazáshoz.

    nincs leírva egy proci adatlapján sem , hogy 4,5 vagy 4,8 -on kellene járatni!
    ez rendkívülien bölcs szó, és igaz is, ezért sem említettem sehol tuningot.

    AMD - melegszik
    zakó 1, egy 10k-s hűtés képes 60 fok alá hozni egy 1,4V/4,6-on járatott Visherát. (Zambezit hagyjuk.)

    sokat fogyaszt
    ez már sokszor ki lett számolva: idle nem fogyaszt szinte semmivel sem többet, terhelés alatt valóban nagy a difi a csíkszél miatt.

    gyenge az intelhez képest
    kezit csókolom, de mihez képest? mit hasonlítunk össze mivel, milyen felhasználási területen? mert egy 70k-s i7-et badarság lenne egy 35k-s FX8320-hoz hasonlítani, mert előbbi árban duplája a másiknak, teljesítményben viszont közel sem.

    és egy terhelésnél összeomlik!
    zakó 2, ezeket az urban legendeket hanyagoljuk. akkor omlik össze, ha a user elcsesz valamit, ez pedig nem platformfüggő. egy ésszerű tuning (/antituning) nem csesz tönkre semmit, sőt, éppen ellenkezőleg, a fogyasztási és stabilitási értékekre is pozitív hatással lehet.

    hogy télen nem kell fűteni mert amd kazánunk van ami 4,5 GHz befűti a lakást
    Nem , amíg ki nem probálod OK ezt megbeszéltük.. by ST05

    az a gond, hogy mindenki elfogult egyik vagy másik oldal irányába. nekem is i3-am van, de szétszakad a fejem attól a sok bullshittől, amit néha sikerül olvasom ebben a topikban.

    - - -

    LonGleY:

    A villanyszámla meg a másik, ami dönt. :]

    évi ~1k a difi, abból még egy rendes másnaposság sem jön ki. tudom, tudom, az elvek. ;]

    ha van 80k-d a procira, akkor nem hiszem, hogy kérdés lenne, hogy mit vegyél.
    Opteron 3380-at. ;] a 4770K egy jól összerakott proci, 2-3 évig biztosan kihúznád vele alapórajelen is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák