Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varshi

    aktív tag

    válasz djyuri #15183 üzenetére

    Szia!

    "> Adott egy háztartás kevés nyomtatással, ergo tintasugaras."

    Itt már alapból hiba van. :)
    Mert lehet, hogy épp ellenkezőleg, "ergo NEM tintasugaras" a megfejtés. Többnyire a kihasználtság és az állásidő az, ami dönt. Ha nem nyomtattok heti rendszerességgel, akkor be fog a tinta száradni. Csúnyán.

    És a karosszékből még csak azt se látod, hogy csíkozva nyomtat, hanem elvárásokkal telve odamész a nyomtatóhoz, ahol is rádöbbensz, hogy kuka az egész nyomtatás, sőt még a patron is. És nyilván akkor (és pont akkor nem lesz otthon tartalék patron), amikor nagyon kéne a nyomtatás.

    Ha le tudtok mondani a színes nyomtatásról, akkor egy fasza wifis lézernyomtatóra van szükségetek. Igényektől/pénztárcától függ, hogy kell-e szkenner (az nyilván drágább), vagy pedig ami adódik, azt mondjuk mobiltelefonnal intézitek.

    Én itt keresgélnék: Lézer nyomtatós fórum
    Ott is van Összefoglaló! (mi írtuk... :B )

    De ha nagyon kell a színes, vagy csak félsz/undorodsz a lézer gondolatától is, én akkor se ezt a HP-t venném, hanem 30-cal drágábban egy tartályost, ami ugyan sok pénz, de évekig ingyen nyomtat a család a kezdő patronból, aztán pedig sokkal olcsóbban. Ráadásul pl. a Brother nyomtató magától csinál fejtisztítást, hogy ne száradjon be.
    De én inkább lézert vennék. Az alapján, amit írtál. Érzésből. Te olyan lézeresnek tűnsz, na... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák