Új hozzászólás Aktív témák

  • laci06

    senior tag

    Sziasztok!

    Elkezdtem gondolkodni nyomtató vásárlásán. Egyetemista lévén eddig mindig eljárogattam valahova nyomtatni, de kicsit meguntam, hogy rohangálni kell, most már dolgozok, úgyhogy időt is szeretnék spórolni, nah meg mivel nem 0-24 a legtöbb nyomtató nyitva tartása ezért megoldanom is egyre nehezebb, főleg mivel leginkább hétvégente tudok nyomtatni.
    Szal az lenne a kérdésem, hogy milyen nyomtatót ajánlanátok az alábbi paraméterek figyelembe vételével:

    - színes nyomtatásra NINCSEN szükségem (vagyis az utóbbi 4 évben nem volt szükségem rá, gondolom, hogy ezután sem lesz)
    - a havi nyomtatási mennyiség 500 oldalt szinte sosem érné el (átlagban biztos, hogy ez alatt lenne)
    - fontos lenne, hogy tudjon fénymásolni is
    - a WIFI egy plusz lenne
    - scannelés úgy szint jó lenne, de nem feltétlen szükséges (ha egyszerre tudna több lapot is scannelni, mármint berakok neki mondjuk 20 oldalt, és azokat egyesével scannelgeti, majd összefűzi az még inkább jó lenne)
    - lehetőleg legyen hozzá olcsó patron

    Árban egyelőre nem lőnék be semmit. Mi az ami mondjuk megfelelne a céljaimnak 20 vagy 40e Ft-os kategóriában? Mit lenne érdemes megvenni ami ár/érték arányban megfelelő, és mondjuk nem is foglalja el a fél szobát?

    Előre is köszönöm!:)

Új hozzászólás Aktív témák