Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sakom

    újonc

    Sziasztok!
    Szeretnék tanácsot kérni milyen laptopot vegyek.
    Munkára használnám leginkább és hordoznám is ezért az fontos szempont, hogy megbízható, strapabíró és tartós legyen, viszont szeretnék néha játszani is. Hogy milyen játékkal és milyen felbontásban az másodlagos (jelenleg kb az MX130 és GTX 1050 erőssége között lőttem be).

    Ezen a gépen gondolkodom pár napja:
    Acer Aspire 7 - A715-74G-57QF
    15,6" FHD 1920 x 1080 IPS LED / Intel® Core™ i5-9300H Quad Core / 16GB DDR4 / 1TB HDD / 512GB SSD / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 3GB
    Kb 308.000 forint volt acershop.hu-n az ára, de ma már azt írták erre a gépre, hogy már nem forgalmazzák. Azt tudja esetleg valaki hogy miért nem? Máshol még be tudom szerezni, ha ez lenne a végleges, de hátha tudtok jobb alternatívát.
    Leginkább azért szimpatikus az említett gép mert több helyen azt olvastam róla hogy legalább a külseje alumínium és viszonylag strapabírónak tűnik a kategóriához képest, viszont mellette hozza az ár/felszereltség igényem.
    Pár részlet még:
    A kijelző nem igazán fontos, leginkább plusz monitorokról használnám.
    ssd + hdd kombót preferálom, és kb ez a méret szükséges
    16G ram-ból nem engednék, de ha alapból csak 8G és van plusz slot akkor ok
    az i5-9300H környékére gondoltam, de ha kicsit erősebb vagy gyengébb nem annyira lényeges.
    Nem zavar ha nem kg hanem 2,5 :)
    oprendszer nem kell, majd én megoldom. Inkább új gépben gondolkozom.
    Árban maradnék a 300e környékén, de ha az adott profilra nagyon tutit tudtok kicsit drágábban, lehet megfontolom.
    Szóval volna esetleg jobb javaslatotok ilyen igényekre? Esetleg bármi meglátás az említett géppel kapcsolatban?
    Előre is köszönöm!
    Sakom

Új hozzászólás Aktív témák