Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz ceripapa #7640 üzenetére

    Valaki megvesz egy alap procis gépet és rá 1 évre berak egy 2X akkorát, mert meggondolta magát? Így is el lehet égetni 10 Szent Istvánt. Plusz azért megnézem, hogy melyik szerviz fogja berakni az új procit, garival.
    Azt írtad, ha van rendes GPU akkor miért ne cseréljen az ember procit? Na erre mondtam azt, hogy azért, mert szimplán marhaság és felesleges pénzköltés, és önszopatás.

    2. ponthoz még: elviekben a Toshiba L850 is tudja a kártyák közötti váltást. Bios szinten van megölve a funkció. Azt tiltanak le, amit akarnak. Ha ők letiltanak minden más procit azon kívül, amit ők raknak bele akkor pont mélytorok.

    Иван: A gyengust a procikhoz mérten írtam. i3 teteje is kiszolgálja azokat a karikat bőségesen, nem kell oda procicsere meg hasonlók, hogy kihajtsa szegényt.

    Dhampir: A kijelző világítás mókát többször néztem én is furán. Azt nem tudom, hogy oda tolnak-e be ragacsot vagy 2 oldalas tapadót. Tesóm gépén is lehet látni oldalról a dolgot. A többi gépünkön mondjuk nincs, de igazándiból eddig senkit sem zavart, garival még nem kerestek meg. Vagy szóltak, hogy hejjj.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák