Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz hoffman_ #43899 üzenetére

    5-10 gép az nudli, hát az még a saját flottámat összerakva is nudli, nemhogy egy cégeset :N

    Hidd el én sem a csilisbabtól fingom ezeket a dolgokat, de pölö itt van nálam egy nagyszerű Acer gépezet. Namármost. Elém állna valaki, és azt mondaná: ez 180k tokkal-vonóval, modern, szép, tényleg minden, vagy megtarthatom az ősrégi 55k-t érő Elitebookomat, akkor ha a golyóimmal játszadozna egy sereg varjú akkor sem bírnám azt mondani, hogy ide az Acert. Nagyjából 4 órája b@zmegolok random dolgok miatt, amik egy normális gépnél csettintések. Ez nyilván az emberek 99%-a számára lesajnálandó, küzdjön vele, aki akar. Én meg úgy vagyok vele, hogy pénzből csinálok kaját, és nyugodtan elmehet az összes dillettáns notigyártó ahová gondolom.

    Debiben volt oktatás, láttam képet a térségi Toughbook flottáról, tippre tonnában lehetett volna mérni. Tudok én is céges felhasználást, az eredmény egyszerű: ezek jók, konzumer vackot venni munkára meg öngyilkosság^3 :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák