Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz Llew #174240 üzenetére

    Ez nem az a vivobook (sajnos nem ideálisan került megfogalmazásra az összefoglaló, van használható, ajánlható vivobook és x sorozat is)

    Itt még megvan a "vivo-betegség", azaz a két 2.0-s usb, de a type c tud áramot is felvenni és dp is van benne. Jó összeszerelés, kellő teljesítmény, bár amd jobb lenne sztem. 300k-ért nem kapsz hasonlót jelenleg máshol, ráadásul brutál nagy akkuja van (ami miatt persze majdnem két kiló a gép súlya).
    Egy kézzel is fel tudod nyitni a kijelzőt, a zsanér erősnek érződik. A képe mellbe fog vágni. Mikor megláttam az árát, én is elkezdtem keresni az okot, hogy miért vegyek egyet, még feleségemet is győzködöm, de tényleg nem kell neki sem 😃

    MOD
    Hogy melyik a javasoltabb? Nos, ezt te fogod tudni. Nekem az 1,187kg vs 1,95kg erős befolyásoló tényező lenne az egyik oldalon, míg a jó LG kijelzővel szemben a WOW asus kijelző a másik oldalon.
    Valahogy számomra szofisztikáltabb az LG, mondhatni az Jason Statham (nem mintha ő az lenne), míg a vivobook egy Vin Diesel. Tudom, hülye példa... Na most a kérdés az, hogy neked melyikre van szükséged, nem pedig az, hogy melyiket kedveled inkább.
    LG
    -20k-val olcsóbb
    -Visszafogottabb melegedés
    - könnyebb, elegánsabb, kisebb, jobb portok
    -Jogtiszta win
    Asus
    -erősebb proci
    -Brutál kijelző
    -bővíthetőbb
    -dedikált grafikus kártya (ha szükséged van rá)

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák