Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz spyduck #106442 üzenetére

    60 feletti idős rokonomnak az 5400-as HDD-vel szerelt I3 4000M fuji Lifebook A544 megteszi, a korábbi gépéhez képest ez is hatalmas ugrás:DD

    de van benne vmi amit te is írsz, nekem van 7200 fordulatos Asus hdd-vel szerelt I3-as notim. Hát a vinyó papíron biztos gyors, ameddig nem ismertem az igazi SSD-s gép előnyét addig remek is volt, de most már a HP laptopom után SSD-vel bizony kényelmetlen várni, meg hogy rezeg a kezem alatt...

    A fenti A544 is ilyen, a gazdájának tökéletesen jó, én egy picit lassúnak érzem az 5400 fordulatos WDBlue vinyót az Intel 530-hoz képest;]
    (#106445) dantre:
    Az asztali hdd gyorsabb mint a laptopos. De egyébként a folyamatosság élményét csak az SSD adja. És nekem nem áll szándékomban malmozni ameddig betölt meg itt zörög a fülemben.
    (#106448) spyduck:
    Az SSD előny is olyan, nekem legalább is, hogy ameddig nem tapasztaltam meg, én bizony üres fröcsögésnek gondoltam, jó a 7200 fordulatos vinyó alapon. Próbáltak nem egy ember meggyőzni hogy SSD-t vegyéé, de valahogy nem fogadtam meg. Aztán találkoztam SSD-s géppel, és ott fogott meg a dolog.
    (#106455) Milten159:
    ennyiért Fujitsu Lifebook A514 van csak. Játékra nem nagyon alkalmas az integrált VGA miatt... De ez a legolcsóbb ajánlott gép újonnan. Használtan vannak erősebb üzleti gépek jobb anyaghasználattal, de a játék azon is felejtős mutatvány.

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák