Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Khelben #77372 üzenetére

    Sóhajtok egyet, mert igyekeztem szétnézni, valóban nem létezik igazán jó alternatíva. A ringben akkor jelenleg a Lenovo Z50-70 (i3 4030U + GF840M) és a Z50-75 (FX-7500 + R7 M255) maradt, plusz a HP ProBook G430. Árban mondhatni ugyan azok a Lenovok, a 75-öt olcsóbban láttam. Osztottam, szoroztam, nem igazán játszottam az asztali gépemen sem, amivel meg igen, arra megtenné ez is - bár incselkedek a StarCraft II gondolatával, remélem nem fekszi meg a gép gyomrát. Borderlands sem a gépigényéről híres, Skyrimot meg akkor lehet hanyagolnám. Sajnos a ProBook kicsinek bizonyul. A kérdés az, hogy

    Amúgy még olyan perverz gondolataim támadtak, hogy 150-200 között (használt) MacBook / Air - az igényeimet lefedné: StarCraft, League of Legends és HearthStone is akad. Gondolom egy MacBook (Air) már megüti azt a bizonyos minőségi mércét (itt elhangzottak valami mágikus szavak), javítsatok ki, ha tévedek. Mondjuk nem véletlen akarnék új gépet, Ma Cook meg csak használtan férne bele a keretbe, de ha találok egy makulátlan példnyt, akkor miért ne.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák