Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozi04

    csendes tag

    Sziasztok!

    Jól megrágtam azokat a dolgokat amit írtatok nekem, köszi a tippekért ! :) Aztán olvasgattam tovább amiket írtatok a többieknek, szóval kirajzolódott bennem a megfelelő gép azt hiszem. Ez pedig egy Hp Probook 4530s lenne, csak azt nem tudom eldönteni, hogy i5 kell nekem integrált kártyával, vagy elég az i3 dedikálttal , vagy esetleg i3 integrálttal ... Meg a garanciát se értem most minden esetben kapok rá 3 évet, vagy csak ha olyan helyen veszem ahol annyival árulják ? :F
    Tudom tudom, hogy nekem kéne érezni mire van szükségem és mire fogom használni.. de akkor is nehéz dönteni. Kevesebbet játszanék rajta, ha meg mégis játszanék akkor mint már írtam sport játékokat játszom. Egyébként meg átlagos felhasználás, meg gondolom majd pár rajzolós program(gépészmérnöknek fogok tanulni) . Szóval nem tudom mire van szükségem, lehet az i5-re is csak azért vágyok mert milyen jó i5 :DD de egyébként semmi szükségem nem lenne rá. Remélem megmondjátok a tutit, és akkor ha egyszer nem leszek vele elégedett nem magamat fogom hibáztatni, hisz rátok hallgattam :)) najó nem ám :) De most már tényleg elegem lett :W , szóval várom a tökéletes összeállítást !
    Előre is köszi ! :R

    ui: bocsi, hogy ilyen problémás vagyok ... :B

Új hozzászólás Aktív témák