Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz gabancs #62850 üzenetére

    Konkrét gépet hamar ajánlanak az asztaltársak, de akár a fenti Z510 is alkalmas a célra.
    Sims 3 (2009) Bay Trail (Pentium N, Celeron N) kivételével szinte bármin elfut minimumon, de közepes beállításokon is viszi a legtöbb GPU. GT 740M is vidáman akár max. beállításon is.

    1. Lenovo elég olcsón ad értékelhető teljesítményt vállalható kasztniban (aminek a billentyűzetét Thinkpad alatt én nem szeretem, de magas a mérce [E6510]).
    Samsung eltűnőfélben (náluk kikerült a pixisből a notebook ágazat).
    Acer itt nem kifejezetten jó a megítélése (én rosszat nem mondok rá, mert a mai modellekkel nincs személyes negatív tapasztalatom), a melegedés szokott náluk kényesebb kérdés lenni, illetve a festett burkolat.

    2. Intel vs. AMD:
    Nagyon szűk az a réteg ahol lehet ajánlani AMD-t, egyrészt a választék szűkössége másrészt a kedvezőtlen alkatrész kombinációk (akku, cpu, gpu adott modellcsaládon belül nem kifejezetten kiegyensúlyozott, ahol versenyképes lenne azt amodellt vagy nem kapni idehaza, vagy kevesebb RAM, HDD stb. mellett már erősebb Intel konfigot adnak azonos árban).

    3.
    Nvidia, AMD: Simsnek édesmindegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák