Új hozzászólás Aktív témák

  • Speede05

    tag

    válasz RockJoe3 #58189 üzenetére

    Én most vettem egy Z510-et... az első lehetőséget nem ajánlom a Radeon kártya miatt... a Z510-ről meg döntsd el Te, hogy megvennéd-e... mondom a pro/kontrát.
    Pro: kényelmes billentyűzet, nekem i7-es proci van benne, így piszok gyors, de játékra elég az i5 is szerintem bőven, kimagaslóan jó JBL hangszórók, jó minőségű anyagokat használtak, és szépek az illesztések
    Kontra: a kijelzője nem FullHD, és nem is IPD, tehát ha játék közben ezt használod, akkor zavaró lehet, nekem ez nem volt szempont, mert csak programozok rajta, futtatni már FullHD 104 centis TV-n szoktam, továbbá negatít a szerelhetőség... ha memóriát, vagy vinyót akarsz cserélni, akkor szét kell szedni a teljes gépet... hátlapon 10 csavar, billentyűzet ki, ott még 4-5 csavar, optikai meghajtót ki, az alatt még 3 csavar... majd körbe műanyag patentok vannak, amiket könnyű eltörni, nekem szerencsére csak 1-2 pattant le kicsit, de azok se teljesen, így végülis olyan, mintha szét se szedtem volna... ellenben a bolt szerint bontható garivesztés nélkül... nekem sikerült elszakítanom, mint utóbb kiderült, a warranty void kandzsikkal ellátott matricát...

    Neked jó eséllyel szerelni nem kell, mert 8 gigával adják, de azért hátha ez is szempont... Én a helyedben megnézném az X550-es Asusokat is ;) Nekem abból volt 205e-ért egy esélyes, de a 4500U procit kevésnek találtam a 4702MQ-hoz... szóval így lett a Lenovo... még nem bántam meg :-)

Új hozzászólás Aktív témák