Új hozzászólás Aktív témák

  • Speede05

    tag

    válasz Tikakukac #58167 üzenetére

    Én remélem, hogy a Z510-et soha nem kell megbontanom többet :D A hátlapon volt 6+4 csavar (lábak alatt), le kellett pattintani a billentyűzetet ami alatt szintén volt kb. 4-5 csavar. Ki kellett szedni az ODD-t, ami alatt volt 3 további csavar... majd le kellett szedni a hátlapot, végig műanyag patentos, ahol azért 1-2 le is pattant, de szerencsére a sok csavar miatt vissza lehetett úgy rakni a hátlapot, hogy ne látszódjon, hogy szét volt szedve. Viszont egy érdekes matrica kicsit aggaszt, ami az egyik csavaron volt rajta... iPonnnál azt mondták, hogy garivesztés nélkül tudok memóriát berakni, ellenben az egyik csavaron lévő matricát gondoltam leszedem, mert nem tűnt warranty void matricának... sima Lenovo felirat, és pici, kb. fél centi széles ellipszis alakú az egész... viszont amikor fel akartam hajtani, hogy ne legyen útban, akkor elszakadt... perforálva volt... Nagyon bízok benne, hogy nem szivattak be a garival így. Írtam a boltnak, szerintük 100%, hogy lehet memóriát bővíteni garivesztés nélkül, viszont így nem tudom mire vélni a matricát... szerintük ha nem warranty void felirat volt rajta, akkor nincs gáz.

Új hozzászólás Aktív témák