Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz premete #23695 üzenetére

    Azért az Acer 5552G is megér egy misét szerelhetőségben. Amellett, hogy életemben nem láttam még ennyire szar minőségben épített gépet, még a javítása is borzasztóan logikátlan. A géppel folyton gondok voltak, de az Acer szerint ezeket mi idéztük elő, ezért nem javították (utolsó próbálkozásunknál 4 nap volt hátra az 1 éves garancia lejártából, inkább visszaküldték javítatlanul, remélve, hogy nem tudjuk időben visszajuttatni nekik).

    Rettenetes a hűtése, úgy hevül, mint egy vasaló. Gondoltam lekapom az alját, kenek friss tuning pasztát a procira, kiszedem a befilcesedett port a ventilátorból meg ilyenek. A családi és baráti körben egy tucat laptopot én takarítok, de ilyet még nem b*sztam. Az Acer 5552G-t az utolsó csavarig szét kell szedni, gyakorlatilag annyira, hogy már csak a képernyő/fedlap és a zsanérján lógó alaplap marad. Addig nem férsz hozzá nagyjából semmihez. Mindezt úgy, hogy szerelési kézikönyvet kellett leszednem hozzá az első alkalommal, mert nem volt mindegy az elemek eltávolításának sorrendje, hol alulról, hol a felfeszített billentyűzet alól kellett valamit kicsavarni, kipattintani, kicsúsztatni, áthurkolni, stb...

    Azóta már hetente megcsinálom ezt, mert a bekapcsoló gomb átlagosan hetente egyszer beadja az unalmast. Ez a párom gépe, ajándékba kapta. Akkoriban mindenhol sztárolták, hogy a legolcsóbb brutál gamer erőmű a piacon... csak éppen retek szar az építési minősége. Lötyög, kotyog, kattog, recseg, billentyűk potyognak random, stb...

Új hozzászólás Aktív témák