Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz FLD1987 #174937 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy apple szerű megjelenést nem színtet keresek...
    Nem gondolom, hogy a készülék háza az amit drága megvalósítani lásd az álltalam említett realme is fém külsővel rendelkezik és ezzel elég jól hajaz az apple megjelenésre és mégis belefér 300 ba jobb hardverekkel mint a Fujitsu

    Sajnos amit ajálnottál mindenben elmarad
    full hd kijelző... nekem ez pixeles és elavult
    G széiás proci... lassú és gyenge is egy H-hoz képest
    Touchpad nyomógombokkal... ez vicc 2022ben?
    Ahogy kinéz az meg mintha 15 éve készült volna

    illetve írtam, hogy 3:2 képernyő lenne az idális nagyon max a 16:10 de nem 1080ban és igen bár az asusnak van ilyene meg oled is de pont azért mert hitvány az egész kézbe véve már ki is esett

    Ahogy nézem a külföldi teszteket és tapasztalatokat nem nagyon panaszkodnak a realme-re eddig igaz még csak alig 1 éves model de megnézve a belsejét láttam már ennél rosszabbat is nagy márkáknál is sajnos
    Akit érdekel itt meglesheti miket mondanak róla: [link]

    Azt megfigyeltem, hogy itthon amit nem ismernek márkát azt tűzel vassal kergetik pedig nem egy olyan termékem van amit itthon még nem ismernek vagy csak nemrég kezd itthon is lenni mégis ha megemlítem valahol akkor anélkül, hogy használták volna kapásból mondanak rá tűzet vizert pedig sokszor a nagy márkákat verik kenterben minden téren csak épp nem elterjedt

    Szégyen hogy a kinai márkák meg tudják oldani amíg a nagy márkák nem
    és igen azért tudják megoldani mert a nagyok már kidolgoztál ők pedig csak másolnak ezért tud olcsóbb lenni

    Azt hiszem akkor emelve a rá szánt összeget maradok a Huawei matebook X pro 2022 nél ez mindenben megfelel számomra ha más ötlet nem marad...

    Azért köszönöm az ajánlatot

Új hozzászólás Aktív témák