Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pyttawrx #170787 üzenetére

    A számla így nézett ki: laptop ár, Windows ár
    Ha pedig kellett volna a laptop csak operációs rendszer nélkül, akkor a számlán nem lett volna a Windows ár. Nem tudom, hogy hogyan kellene úgy leírnom, hogy érthető legyen a problémám. Árulok 1 laptopot, a laptopon nincsen operációs rendszer gyárilag. Kitalálom, hogy adok hozzá operációs rendszert a raktárból, de nem írom ki azt, hogy a raktárból adok Windows operációs rendszert, hanem úgy írom, hogy a laptop Windows operációs rendszerrel megvásárolható. Ugyanazt a laptopot közben árulom rendesen is, operációs rendszer nélkül. A vevő azt hiszi, hogy a gyártó rakta fel az operációs rendszert, de én közben nem írom ki, hogy 41.000 HUF összegért rászámoltam a Windows nélküli gépre a Windows operációs rendszert. Ha rendesen kiírnám, hogy a raktárból adok OEM Windows operációs rendszert, akkor sajnos a vevő a Microsoft weboldalán venné meg 45.000 HUF összegért az operációs rendszert.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Xiaomi Redmi Note 12; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák