Új hozzászólás Aktív témák

  • Duran

    tag

    Kedves Fórumtársak,

    hű társam, Dell laposom feladta a küzdelmet, és sürgősen tehát a napokban muszáj leszek pótolni az esemény által keletkezett űrt..

    Mostanság annyira nem követem már a piacot, emiatt fordulnék hozzátok, hátha valakinek van egy jó kis bestbuy ötlete.

    Adobe Illustrator / Photoshop, illetve némi játék, konkrétan Age of Empires II Definitive Edition ami néha napján előkerül rajta.

    Valami combosabb témában gondolkozom, ami időtálló is. Macintosht nem szeretnék, maradnék a Windowsnál.

    Márka terén Dell / Lenovo talán Asus felé hajlok a legjobban, Acer semmiképp nem játszik.

    Méretben 17", felbontás elég ha fullHD.

    Ramból a fent említett programpáros miatt mindenképp min 8 de inkább a 16Gb lenne optimális.

    Processzorból ha jól sejtem mostanság fogyasztás teljesítmény ár arányban talán a piros oldal a szerencsésebb.

    Videokártyából jó lenne egy dedikált, ebből viszont inkább a zöldektől valót tudnék elképzelni.

    Matt IPS kijelző nem lenne rossz, de nem zárkózom el a TN-től sem, az új panelek meglepően jól teljesítenek a saját tapasztalatim szerint.

    Háttértár terén szerintem már nem érdemes 250 gb alatt gondolkozni, tehát inkább a min 500 Gb SSD lenne a franyec, de egy 250Gb SSD + HDD kombótól sem zárkózom el.

    A fent leírtak szerinti jó ár érték arányú gépezet érdekelne, kizárólag új, és inkább visszafogottabb dizájnú modellek érdekelnének.

    Ti mit választanátok?
    Nagyon köszönöm előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

Új hozzászólás Aktív témák