Új hozzászólás Aktív témák

  • rundll32.exe

    csendes újonc

    Hali!

    Tudom egy hónapja írtam, de azóta átgondoltabbak lettek az igények. Ugyanúgy november 15 után történne a vásárlás maximum 150 000 Ftból. A gépezet mindenhova volna hurcolva, napi 2 óra minimum buszozás egyetemre, és gyakorlatilag ez volna az egyetlen eszközöm amit évekig használnék. Gépészmérnök hallgató vagyok és később lesz CAD, de amellet foglalkozom webfejlesztéssel és programozással. Az egyetem területén van bőven ülőhely ahol konnektor is van a közelbe, de ha lehet akkor útközben is használnám. Használt üzleti gépek teljesen megfelelnek, de böngészve a használtpiacot, ritkaságra megy az 1600x900 minimum felbontású és dedikált GPUval szerelt eszközök.

    Lehetetlennek tűnik a feladat? Hol gondoljam át esetleg? Eddig egy Pentium dualcore E5200 @ 2,5 GHz, 2 GB ram, 2x 80 GB vinyó, gma 4200 igpu és 1024x768 felbontáson éltem linux és windows együttes használatával. Ha megüti ezt a szintet minimum az új eszköz akkor boldog volnék ugyanúgy (csak legyen mellé CAD alkalmas gpu), még ha látok is heti szinten SSDs 4. generációs i5 gépet programozás órán, nem keserít el a dolog :DDD

Új hozzászólás Aktív témák