Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rich-7

    csendes tag

    Hello.

    Először is, végig olvastam az 1. HSZ-t ami nagyon hasznos volt, de viszont még így sem világos minden, illetve még mindig nem tudok dönteni.

    Most ebben a pillanatban a gépemhez egy Samsung 2333SW van de olyan április körül gondolkozok venni 3 monitort Eyefinityhez. Nekem mindig is Samsung monitorom volt, nagyon elégedett voltam velük, de többen mondják hogy eyefinityhez most ne vegyek Samsungot. Először egy Samsung S24A350H 24 inch-et néztem ki ami 170 font körül van de azt mondják hogy az IPS paneles Dell Ultrasharp U2312HM 23 inch monitor jobb, illetve ez a Dell 180 font körül van. A gond az, hogy én nem láttam még élőben IPS paneles monitort és nincs is rá nagy esély hogy lássak, ezért nagyon elbizonytalanodtam hogy akkor mi mellett döntsek. Ugyebár nem 1, hanem 3 monitorról van most szó és mind 2 gyártó monitora majdnem 1 árban van. :F
    Illetve néztem a kicsit drágább Dell Ultrasharp U2412M 24 inch monitort ami már 230 font lenne darabja, de ennek 1920x1200-as felbontása van. Nem tudom megéri-e arra gyűjteni és majd megvenni azt vagy pedig a fent említett 23"-os monitor is bőven elég eyefinityre az 1920x1080-as felbontásukkal? Mellesleg, ugyebár eyefinityhez lesz szóval mondanom sem kell hogy full-time játékra lesz használva.

    Szóval hogy így összegezzem, a legnagyobb gond az az hogy látatlanban megéri-e venni egy IPS paneles monitor venni vagy pedig vegyem a Samsungot? Milyen más jó/rossz tulajdonságuk van még?

Új hozzászólás Aktív témák