Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Devid_81 #51565 üzenetére

    Megvettem kozben az Iiyama Prolite XB2783HSU-B1 monitort.
    Csak azok a forumozok kedveert akik szivnak ilyesmivel leirom mi volt:

    - Megjott, megerkezett, HDMI-vel bekotve a nvidia kartyaba, adj neki.
    Jatek kozben foleg oldalazo mozgasnal undorito sebesseget produkalt, kb 15 eves elso TFT panel szintjet verte ghost effect-ben
    Szinei...hat mitudomen, fako akarmik voltak, fekete...az minden volt csak nem fekete.
    Jatekban ugy festett a feketeje mint kozel maxon "felejtett" gamma.
    Mar majdnem ment vissza a feladonak, mondom 2014-ben ez egy uj tech akkor koszi, megyek TN-ezni, nekem porogjon stb stb.

    Majd jott az otlet: DVI + Override allitas (monitor menuben)
    DVI + Ovveride 2-3 on egy uj montort kaptam az asztalra.
    DVI-al bekotve a kontraszt, de foleg a feketeje akkorat valtozott, hogy nem hittem a szemeimnek. :Y
    Szinei, van, hogy csak megallok "bamulni" a hatterkepet, vagy epp amit latok, es csodalkozok, hogy milyen szep. :K
    Ghost effect: nah igen, ennek bizony kell az Override 2-3 szinten tartasa, es looon vilagossag, gyors porgos FPS jatekban oldalazo mozasoknal elesen lehet latni a kepet, vegre.

    A "sok" szivas ellenere azt kell mondjam, igen az AMVA panelnek megvannak az elonyei, meg ha nem is hardcore gamer-eknek keszulnek a jelenlegi panelek.
    De a ralatasi szog, azok a feketek, azok a szinek, a kontraszt, es nem utolsosorban NINCS pwm flicker.

    Tudom az nVidia nem jeleskedik meg mindig bizonyos funkciokban amit a HDMI tud/na, ezert kisse hatranyban van meg mindig a DVI-vel szemben, de engem egyaltalan nem zavar, hogy DVI-al kell bekossem a monitort, hogy mukodjon rendesen.

    Azt is tudom sokan itt lebeszeltek (volna) errol, mert az IPS a szuper, a TN meg...
    Ez valahol a ketto kozott van, nem bantam meg, hogy bevallaltam! :N

    ...

Új hozzászólás Aktív témák