Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Isual #2192 üzenetére

    Én is ezen hezitálok... a 2209WA játékra picit jobb (FPS), mert alacsonyabb a válaszideje. Jobb a panel homogenitása is, és nekem a design picit jobban tetszik az ezüst keret miatt. Az árkülönbség nem nagy, és az U2311H 1080i/p képe szebb. Mi a fenéért nem tettek arra egy HDMI csatolót? :U Nagyobb a kontraszt, tesztek szerint is mélyebb a fekete. A gondom az, hogy 2209WA lenne helyben 3 év garral 64k-ért, U2311H meg nincs.

    Más: a BenQ VA LED monitorokról teszt, infó valakinek?

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

  • Allien

    veterán

    válasz Isual #2192 üzenetére

    ok, kösz, LG nem. Bár, a TV-m mondjuk épp LG, de ez más kérdés. :B
    Akkor is dilemma van. 2+1 a felállás. Dell 2209WA v Dell U2311H (me akkor már nem a kistesója legyen). Jelenleg a VGA-m a kisebb felbontást tuti jobban kezeli játékoknál, már a maiaknál ez ugye tiszta sor. Hiába lesz full HD, ha éppen eldöcög rajta a gamma, és nem élvezetes a látvány (full lebutítva, HáDe csúnya). A másik dilemmám a válaszidő. Tudom-tudom, de mégis jobban érezném magamat, ha lenne, akinek konkrét tapasztalata lenne a két moncsival. Jelenleg FujiSI C19-4-t nyúzok, ennek a válaszideje is 8ms, alapban nem is zavarna talán, de elképzelhető számomra, hogy mégis, csak ugye nincsen konkrét tapasztalati lehetőségem. :B Itt jöhetne képbe (talán) a +1 verzsün, Green IPS GL-TG241W, csakhogy, januárig várni kellene rá. :B Me ha már full HD, ezzel az erővel ez is bejátszhatna. Csak ugye be van sózva a valagam... :K
    Hajlanék a kisebb felbontás felé, nem tudom, a U2311H mennyire lehet jó kisebb felbontásban. Azt tudom, hogy a jelenlegi C19-4-t is jobb szerettem max felbontáson használni, játékok alatt. Viszont félek, hogy bekrepál, már volt szervizben, inverter hibával, és enyhe "beégések" is meg-meg jelennek, ha sokáig van nyitva pl egy böngésző.
    jájjj...

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák