Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz Crias #17870 üzenetére

    nemtom, sokan látják a különbséget - én anno a 231WMi-vel nem láttam egetrengetőt, olyat végképp nem, hogy ez szempont legyen monitorvásárlásnál... de sokan látnak, az ügyesek asztalon is, játékok alatt és főleg filmezésnél, ahol valóban jól jön a 72Hz, bár eddig nekem ezzel se volt bajom 60Hz-en...

    HDMI-DP kábel nem jó ötlet, nem (mindig) műkszik properly, ellenben a HDMI-DVI az jó megoldás az ilyen problémákra (nyilván a legtöbb esetben "csak" a hang vész el, de egy monitor talán kiheveri majd valahogy...)

    (#17871) Jazz : "Meg nem tudom létezik e ilyen bolt, ahol bevezetnek egy sötét szobába, és kedvedre tesztelheted a monitort." ilyen nem létezik, ellenben személyes tapasztalatom van az Oázisnál és ők tudnak setétíteni és engednek b.szakodni - presze ettől még ha bejön egy másik vásárló az üzletbe nem küldök ki miattad, de többre mész vele, mint a számokkal...

    "2412M-nél 0.270mm.....nos 60cm-ről (kb. ennyire lenne tőlem) kicsit nagynak tűnik nem?" - nekem meg veled nincs semmi bajom, de ez az utolsó kérdés - amiben van szám - amire válaszolok neked : Nem.

    Minek neked HDMI? :U HDMI-DVI átalakítót használj, az lesz a faja :K

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

  • Jazz

    veterán

    válasz Crias #17870 üzenetére

    Ha csak nem dolgozol komolyabb mozgóképekkel, játékoknál van jelentősége. 60hz az max 60 fps. 75 meg max 75fps. De ilyen felbontáson aki full max grafikán futtatja a mai játékokat 75+fps-en tartósan, annak meg az up.:)

    Ez mondjuk igaz, ott az átalakító. Köszi. :D

    Azt hiszem akkor marad az U2412M. U2311H amúgy is 60k lenne ha kapható lenne. +10k-ért kapsz egy +1"-os 16:10-es monitort. Ami minden szempontból a legjobb választás egy 16:9-eshez képest. (kivéve egy-két játékot)

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák