Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    Hali! Help..

    Monitort vennék 27" körül, illetve inkább 27"-től, hosszú idő után, hosszú időre. Eredetileg FullHD-ra gondoltam, de a "túl olcsó, hogy igaz jó legyen" AOC Q3279VWFD8 elhúzta a mézesmadzagot és vérszemet kaptam a 1440p-re, meg valami Sync-re x-75Hz között. Plusz jó lenne állítható magasságú, vagy legalább vesa furatos. Sok desktop fog menni rajta, heti 5-10 óra film (a VA-t látom kb el is felejthetem, de annyira nem is para), kevés fotó, nagyon minimális cad/3d és koca game (csak kis szolid offline fps, rts, indie, a vga valószínűleg 1660Ti, talán 2060 lesz). A keret az úgy 70-80 nettóra mászott fel lassan, feljebb, "ha nem muszáj", nem mennék.

    FullHD-ban az itt ajánlgatottak közül Acer Nitro VG270bmiix lenne (nyomi talp, de legalább van vesa), viszont 1440p-re már nem maradt türelmem, meg tele van már a.. fejem. Amit hirtelen találtam az az Acer Nitro VG270Ubmiipx (nyomi talp itt is :( ), de ez meg furán "ólcsó", mi a baja? :) Illetve amibe még belefutottam az az Acer B277Ubmiipprzx, bár én csak annyival látom jobbnak, hogy normális (állítható) talpa van + 4 USB3. ? (A hangszórókat kivágnám belőlük legszívesebben..)

    Esetleg hasonló árban valami alternatíva még? Illetve egyéb meglátások?

    Köszi

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák