Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    Sziasztok!

    Igaz, megkérdezteme gy kedves kollégát privátban, de ide is leírom a kérésemet, hátha több szem többet lát:
    Egy nagyon erős gamer gépet szeretnék összerakni, hogy hozzáillő gamer monitorral. Jelenleg egy monitornak nem nevezhető Samsung S27D590C monitorom van. A barátom vett magának egy Asus ROG 24 colos 180hz-es fulldh tn paneles gamer monitort, ami annyiban tetszett meg, hogy jobban ment a játék rajta (nem véletlenül),de penetránsan undorító volt a kijelzője. Fakó színek, brutál nagy pixelek, vacak betekintési szög, stb. Ezt én nem szeretném.
    Elolvastam az első hsz.-t, de tanácstalan vagyok.
    Ami fontos, hogy első szempont a gaming (Firstpersonshooting, call of Duty, stb.), aztán ne legyen 27 colnál kisebb, és szép legyen a színe, mert videót is nézek rajta. Nem tudom, hogy mennyire érdemes a 2k illetve a 4k, de hajlandó vagyok rá. Főleg, mert egy MediaMarktban láttam egy LG gamer monitort, ami 4k-s volt és szép volt a képe, de lebeszélt róla az eladó, mert magas volt a válaszideje. Tudom, nem csak a válaszidő a fontos, hanem az inputlag, stb.

    Szóval, ha tudnátok adni típusokat, amiket érdemes lenne, akkor örömmel venném.

    Köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák