Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomirallye

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudom, lassan lerágott csont, de monitor vásárlás előtt vagyok, ill. voltam is csak megvártam ezt a híres január 15.-ei nvidia driver frissítést, hátha mozdul v.merre a monitor piac, plusz ugye a freesync.

    Van pár kiszemelt monitor, de a folyamatos árváltozások miatt, mindig be vagy éppen kiugrik v.mi a budgetből.
    A cél 24"-os, 144Hz, TN panel, FHD, FreeSync.
    Elsősorban FPS játékok lennének űzve rajta, néha egy kis szimulátorozással kiegészítve.
    A gépben egy i5-7600k és egy GTX1080 lennének a barátai...és igen tudom, több százezres gép, és egy "gyenge" monitor kombó :D
    Jelenleg egy BenQ G2420HD-m van (eladó :D), és ezt cserélném le.

    A kinézett monitorok:
    - [Acer KG251QF] Jelenleg ez áll a vásárlási listám élén, bár nem tudnám megmondani miért :D
    - [Acer XF240H] Erről sok jót olvastam, a displayninjan is majdnem maxos értékelést kapott, viszont vagy 4 éves konstrukció.
    - [LG 24GM79G-B]
    - [HP Omen 25] Erről abszolút semmi információm, jól néz ki ennyi :D
    - [BenQ Zowie XL2411P]
    - [GABA GL-2702QHD] Ez itt a kakukktojás, se nem 24, se nem fhd, a márkával szemben is vannak fenntartásaim.

    Kérdésem annyi volna, hogy van-e esetleg v.kinek tapasztalata bármelyik monitorral kapcsolatban?
    Meghallgatok szívesen más opciót is, ha tudtok olyat, ami esetleg a felsorolásomból kimaradt, ill. jöhet a már kiválasztott példányokra is a hideg - meleg.

    Előre is köszönöm a segítségeteket.
    Üdv.:T.

Új hozzászólás Aktív témák