Új hozzászólás Aktív témák

  • MuMa012

    tag

    Köszönöm a sok segítséget az elmúlt hetekben, ma megvettem az új monitoromat, egy LG 29UM68-ast. Mivel a sok kérdés között nehezen találtam meg azokra a választ, ami előzetesen a legjobban érdekelt, így írnék egy pici összefoglalót az első rögtönzött tapasztalataimról.
    Korábban egy 22 colos monitorom volt, 16:9-es képaránnyal. Ehhez képest magasságban egy pici, de szélességben majdnem kétszeres a különbség. Az állványa nekem stabilnak tűnik az előző monitoromhoz képest, legalábbis egy pici lelógással is a hátulján bírja az asztal nagyobb megrázkódtatásait is. Nagyon erős a fényereje, illetve a fényei is világosabbak. (Ahol vettem nem foglalkoznak kalibrálással, így a laptopom képernyőjéhez tudtam hasonlítgatni a beállításokban) Ami a használatot illeti, amiben nem voltam biztos az hibátlanul működik: két szövegszerkesztő tud párhuzamosan futni az osztott képernyős módban minden gond és felesleges méretállítás nélkül. Játékra kevésbé, inkább internetezésre, Office-programokhoz és filmnézéshez bízom benne, hogy jó szolgálatot fog tenni jó pár évig.

Új hozzászólás Aktív témák