Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Isual #81887 üzenetére

    Az egy nagyon jó kis monitor és elfogadom az álláspontod. :R Viszont annyira nem értem meg, nekem egyfolytában összemennek a dolgok (TV-ből már a 75 hüvelykes modelleket nézegetem csak azok is alsó hangon 1-2 milliós összegbe kerülnek :O , monitor, mobil kijelző :D ), már kicsi a 27" WQHD monitor és minden vágyam egy 4K 32 hüvelykes A-TW-s monitor ami sajnos csak egy darab létezik (EIZO CG318), és az is ~1,4 millió. Csak az ára tart vissza. Mondjuk jön állítólag még egy ugyan ilyen paraméterekkel rendelkező kicsit még jobb EIZO 2 misiért ami megint csak embertelen összeg. Grafikus az egyik végzettségem, de így hogy nem dolgozom a szakmában és csak hobbi az egész számomra így nekem sajnos nem ér meg ennyit. Ha azzal foglalkoznék akkor valószínű megvenném őket munkára.
    Remélem sokáig kiszolgál téged az a jó kis NEC monitor. Pár hónapja nagyon bizsergett a kezem, hogy rányomjak a megrendelés gombra a PA272 esetében, de aztán rájöttem, hogy semmivel sem jobb mint ami most van, csak azért vettem volna meg mert bezuhant az ára, meg régi álmom volt egy olyan jó kis NEC. 450-ról lement az ára egész baráti ~370 körülire, ennyiért nagyon jó kis profi monitor jó ár/érték aránnyal.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák