Új hozzászólás Aktív témák

  • CLAWz

    tag

    Sziasztok!

    Új monitort keresnék otthonra, 24" méretben 1920x1080 felbontáshoz. Sokat játszom rajta levezetésképpen, elsősorban ez érdekel. Emellett nyilván netezés, és a terepmunka után excel / jegyzőkönyv készítés / nem művészi fotók átnyálazása napi 1 órában, de ez gyanítom nem oszt nem szoroz.

    Nagyon régen vettem utoljára monitort, sok mindennel nem vagyok tisztában és a bevezetőben leírtak össze is zavartak. A játék prioritás miatt TN monitort terveztem venni, mer' hogy a késleltetése jó. Emiatt elkezdtem nézegetni a ASUS VX248H-t és hasonló 1-2ms-os monitorokat.

    Ezzel szemben, mikor a topic bevezető ajánlására megnéztem TFT central-on a preferenciáim beállítása után a Dell P2414H-t ajánlotta fel ami pedig IPS-es, de állítják, hogy a glow már nem olyan vészes, gyors a kijelző, ajánlott játékra.
    Barátaim sem feltétlen ajánlják az IPS-t játékra, panaszkodnak színtorzulásra, után húzásra. Volt aki vissza is váltott TN-re.

    Kezdem elveszteni a fonalat... segítsetek dönteni. A büdzsé olyan 60k magassága.

    Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

Új hozzászólás Aktív témák